042Ч Великий Новгород — Москва пойыз бағыты

Пойыз бағытының станциялары 042Ч Великий Новгород — Москва

СтанцияКелуКетуТұру уақытыҰзақтығы
Великий Новгород
Чудово-московское22:5022:566 мин1 сағ 15 мин
Малая Вишера23:2323:241 мин1 сағ 48 мин
Окуловка00:1200:131 мин2 сағ 37 мин
Угловка00:2700:281 мин2 сағ 52 мин
Бологое01:0001:022 мин3 сағ 25 мин
Вышний Волочёк01:3501:361 мин4 сағ 0 мин
Тверь03:2703:281 мин5 сағ 52 мин
Москва (Ленинградский вокзал)

042Ч нөмірлі пойыз "Великий Новгород — Москва" бағытымен 21:35-де Великий Новгород станциясынан басталады.

Сіз пойызбен 645 км жүресіз, пойыздың орташа жылдамдығы 86 км/сағ болады

042Ч нөмірлі пойыз жалпы 8 станцияда тоқтайды. Ең ұзақ тұру уақыты Чудово-московское станциясында және ол 6 минуттар созылады.

«Великий Новгород — Москва» пойызының бүкіл бағыты бір ел аумағынан өтеді: Россия

"042Ч Великий Новгород — Москва" пойызы мынадай елдің аймақтарынан өтеді: Москва и Московская область, Тверская область, Новгородская область

"042Ч Великий Новгород — Москва" пойызы тоқтайтын барлық елді мекендердің тізімі: Бологое, Вышний Волочёк, Малая Вишера, Окуловка, Чудово, Тверь, Москва, Великий Новгород, Угловка

Жиі қойылатын сұрақтар

042Ч Великий Новгород — Москва пойызы қанша уақыт жүреді?
042Ч Великий Новгород — Москва пойызы көрсетілгендей толық бағытпен жүреді. Аялдамалар арасындағы нақты жол уақытын кестеден тексеріңіз.
042Ч Великий Новгород — Москва пойызының қанша аялдамасы бар?
042Ч Великий Новгород — Москва пойызы бағыт бойынша бірнеше бекетте тоқтайды. Жоғарыдағы аялдамалардың толық тізімін қараңыз.
042Ч Великий Новгород — Москва пойызының бағыты қандай?
042Ч Великий Новгород — Москва пойызының бағыты жоғарыда тізімделген бекеттерді байланыстырады. Кестеде жөнелту және келу уақытын тексеріңіз.